klíčenky

Nový projekt tohoto roku, na kterém spolupracuji se svou sestrou Petrou, která krásně kreslí, jste už někteří zaznamenali. V našich rukách vznikají ručně kreslené, ručně vyrobené klíčenky.
 
Vytvořily jsme jich pár jen tak, s obrázky podle momentální inspirace. Jsou rovnou k odběru, viz jednotlivé produkty.
Tyto obrázky je možné objednat i na jinou barvu kůže, napište nám a Péťa je ráda nakreslí znovu :D
 
Klíčenky jsou z pevné, luxusní silnější kůže, po okrajích ručně zabroušené dohladka a zatřené ochrannou barvou, prošité nití do barvy kůže.
Kovový kroužek je výrobek Koh-i-noor, klíčový kroužek je vyroben v Japonsku a oproti klasickým kroužkům má velkou výhodu v kuličkách na koncích, lépe se s ním manipuluje.
Kování si můžete vybrat zlaté nebo stříbrné a to i na tyto už nakreslené a ušité klíčenky, vsazujeme je po objednání (krom těch dvou už okroužkovaných ;)).
 
Na zakázku podle fotky kreslíme také přímo ty Vaše miláčky, na výběr je 6 barev kůží. Na to potřebujeme několik fotek pro důkladnější studii, nebo fotku výrazně vystihující výraz "obličeje".
 
Hladká kůže z české koželužny je v barvách koňak, rezavá (boracor) a červená. Jemně broušená kůže z Itálie je v tyrkysové, fialové a šedé. Barva nitě může být na přání i v kontrastu s barvou kůže, zadní strana klíčenky může být v jiné barvě kůže, než ta přední s obrázkem.
https://www.beliere.cz/kuze/
 
Cena je 490,- za volně kreslené, dodací doba do týdne. Zakázkové jsou za 590,-, s dodací dobou 10 dní.
 
Před odesláním/předáním je impregnujeme Nano impregnací.
 
Zasíláme jako doporučené psaní pojištěné na celkovou částku. Poštovné a balné je 70,-, na dobírku za +30,-. Osobní odběr je samozřejmě možný u nás ve Lhotě, nebo když bude mít jedna z nás někam poblíž Vás cestu, i to se může stát ;)
 
735
7361735736

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem