klíčenky

Na klíčenkách spolupracuji se svou sestrou Petrou, která krásně kreslí. V našich rukách vznikají ručně kreslené, ručně vyrobené klíčenky.
 
Vytvořily jsme jich pár jen tak, s obrázky podle momentální inspirace. Jsou rovnou k odběru, viz jednotlivé produkty.
Tyto obrázky je možné objednat i na jinou barvu kůže, napište nám a Péťa je ráda nakreslí znovu :D
 
Klíčenky jsou z pevné, luxusní silnější kůže, po okrajích ručně zabroušené dohladka a zatřené ochrannou barvou, prošité nití do barvy kůže.
Kovový kroužek je výrobek Koh-i-noor, klíčový kroužek je vyroben v Japonsku a oproti klasickým kroužkům má velkou výhodu v kuličkách na koncích, lépe se s ním manipuluje.
Kování si můžete vybrat zlaté nebo stříbrné a to i na tyto už nakreslené a ušité klíčenky, vsazujeme je po objednání.
 
Na zakázku podle fotky kreslíme také přímo ty Vaše miláčky. Na to potřebujeme několik fotek pro důkladnější studii, nebo fotku výrazně vystihující výraz "obličeje".
 
Na výběr je 6 barev kůží. Hladká kůže z české koželužny je v barvách koňak, rezavá (boracor) a červená. Jemně broušená kůže z Itálie je v tyrkysové, fialové a šedé. Barva nitě může být na přání i v kontrastu s barvou kůže, zadní strana klíčenky může být v jiné barvě kůže, než ta přední s obrázkem.
https://www.beliere.cz/kuze/
 
Cena je 735,- za volně kreslené, dodací doba do týdne. Zakázkové jsou za 885,-, s dodací dobou 10 dní.
 
Před odesláním/předáním je impregnujeme Nano impregnací.
 
Zasíláme jako doporučené psaní pojištěné na celkovou částku. Poštovné a balné je 70,-, na dobírku za +30,-. Osobní odběr je samozřejmě možný po dohodě.
 
735
7361735736

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem