O Béliere

Dobře zvolená kabelka má schopnost podtrhnout ženskou osobnost a doplnit outfit o tu pověstnou "třešničku na dortu".

-

Začalo to před deseti lety kabelkou pro sebe, pro kamarádky, momentálně mám obchod s ateliérem v Praze na Břevnově, třetí rok pod značkou Béliere. Vyrábím ručně tradiční brašnářskou technikou, každý kus šiji zvlášť a s velkou péčí. Vy si vyberete tvar, barevně si kabelku přizpůsobíte svému vkusu z cca 200 kombinací - 15 barev kůží, 7 barev podšívek, kování zlaté nebo stříbrné.

Část kůží je vyrobená v Česku v z jedné z posledních koželužen v jihomoravské Jablůnce, speciální barevné kůže objednávám z Itálie. Jako podšívku používám italskou semišovou vepřovici, která je charakteristická jemným tečkovaným vzorkem. Barevné vzorníky s popisem typů kůží a jak o ně pečovat jsou zde.

Kování odebírám od inovativní firmy v Japonsku v Tokiu, zipy z vyhlášené italské fabriky nedaleko Milána, na výběr je stříbrná a zlatá.

Vyrábím na objednávku  - a to právě z důvodu velkého množství barevných kombinací.

Výrobek, který si objednáte, ihned po přijetí platby zařazuji do fronty výrobního procesu. Zásobu kůží průběžně doplňuji podle počtu objednávek, abych ji měla vždy co nejnovější, proto je nutná platba předem a dodací doba je 40 dní.

Nové objednávky sleduji každý den, stejně tak kontroluji i stav bankovního účtu, abych vás mohla o proběhlé platbě včas informovat.

Jakmile pro vás mám výrobek hotový, opět vás informuji mailem.

Před předáním/odesláním výrobek vždy podle typu kůže ošetřím voskem nebo pečující impregnací.

-

Po studiích oděvního návrhářství (naučila jsem se šít, studie lidské postavy '02-'06) a designu skla a šperku na Technické Univerzitě v Liberci (prostorová představivost objektu, práce s detailem '06-'10), po pracovních zkušenostech s výrobou kožených a textilních dekorací pro film a reklamu (rychle a dobře ušít cokoliv 11'-13'), a po roce a půl spolupráce s tehdejším startupem Brašnářství Roman Tlustý (zakládání a rozjezd firmy, pokusný projekt dámské linie ZooZoo kabelky 13'-14') kde jsem se potkala se stylistkou a konzultantkou Leou Winterovou, se kterou jsme pak spolupracovaly na založení značky Béliere.

-


Béliere ve francouzštině znamená ženský rod od berana

-

R1-00_retouch 180x900

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.